•    
  •    
 


HAKKIMIZDA

b i r l i k t e    d a h a    i y i    ş e y l e r    i n ş a    e d e l i m
Ana Sayfa › İletişimŞirket


Alfa, 30 yılı aşkın mühendislik ve ticari birikimle harmanlanmış üst düzey yönetim ve kalite anlayışının hakimiyetinde kurulan bir dikey taşıma (kaldırma) çözümleri üreticisidir.

Bu bağlamda Alfa, kremayerli cephe asansörleri (inşaat asansörleri), taşıma platformları, kule vinç asansörleri, çalışma platformları, endüstriyel asansörler, liman vinç asansörleri ve bu çerçevede her türlü özel tasarım asansörleri üreterek hayatı ve işleri sizin için kolaylaştırır. Alfa, tüm paydaşları ile birlikte daha iyi şeyler inşa eder.

Önce Güvenlik


Alfa, tasarımdan paketlemeye kadar tüm üretim sürecinde ve ardından müşterilerce ürünlerin kullanım aşamasında “daima güvenlik altında” çalışabiliyor olmayı ilke edinmiştir. Bu ilke çerçevesinde üst düzey bir mühendislik ortaya koyarken gerektiğinde bu konuda Dünyanın önde gelen firmalarıyla birlikte çalışmaktadır. Seçilen malzeme ve işleme kalitesinden, faz sırası kontrolüne, motor sürücüden çift emniyetli limit switchlerine, aşırı yük sisteminden güvenlik cihazına kadar pek çok noktada temel kriter daima, güvenliktir. Alfa ve Alfa’nın ülkenizde/bölgenizde yer alan tüm distribütör ve alt temsilcileri, satış veya kiralama şeklinde, güvenli çalışma ortamıyla sizi tanıştırmak üzere hazırlar.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, işlevsel, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini artırmak.

VİZYONUMUZ

Yurt içinde sektörün lideri ve dünyada ilk 5 marka içinde olmak. Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini aşarak, Alfa’yı örnek bir kuruluş haline getirmek.

DEĞERLERİMİZ

  • Çalışanlarımıza değer verir, aidiyeti önemser ve emeğe saygı duyarız.
  • Temel amacın, her canlı gibi şirketimiz için de yaşamak olduğunu bilir, buna göre davranırız.
  • Geleceği görür, gerektiğinde ona yön veririz. Akıl ve bilimi aktif kullanırız ve teknolojiyi en iyi hizmet için geliştiririz.
  • Ürünlerimizle hayat ve işler kolaylaşır, değer kazanır. Topluma, ekonomiye ve hayata değer katmak, bizi de değerli kılar.
  • Ürünlerimizle hayata ve gezegenimize zarar vermeden, daha yeşil, daha konforlu, daha güvenli ve barış dolu yaşanası bir dünya için çalışırız